Reklama

Layetanę wesprze fundusz Aventicum

Spółka Layetana Developments Polska nawiązała współpracę z międzynarodowym inwestorem w branży nieruchomości - spółką Aventicum.

Publikacja: 30.06.2015 11:48

Osiedle Mozaika w Warszawie

Osiedle Mozaika w Warszawie

Foto: Materiały Inwestora

- Celem współpracy jest zwiększenie atrakcyjności naszych inwestycji mieszkaniowych w Warszawie: osiedli Mozaika Mokotów i sPlace-smart living na Żoliborzu. Dalsze plany obejmują także rozpoczęcie prac nad kolejnymi etapami obu projektów jesienią tego roku - informuje Layetana.

Mozaika i sPlace-smart living to dwa cieszące się dużym zainteresowaniem nabywców osiedla mieszkaniowe położone w centralnych dzielnicach Warszawy na Mokotowie i Żoliborzu. Oba osiedla zapewniają wyjątkowe warunki mieszkaniowe w wysokim standardzie.

Pozostało jeszcze 87% artykułu

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Nieruchomości
Lokum Deweloper po konferencji: czekamy z ofertą mieszkań na poprawę warunków
Nieruchomości
Luksusowe mieszkania w Polsce kupują zagraniczni klienci
Nieruchomości
Mieszkaniowi debiutanci. Czego szukają na rynku pierwotnym
Nieruchomości
Archicom po konferencji: cel sprzedaży ok. 3 tys. mieszkań podtrzymany
Nieruchomości
Jawne ceny mieszkań. Wiele korzyści, ale są i „skutki uboczne”
Reklama
Reklama