Mężczyzna w galerii: krótko, bez żony

Inwestorzy centrów handlowych, którzy chcą, aby pieniądze wydawali u nich także panowie, powinni wziąć pod uwagę, że mężczyzna nie wytrzyma na zakupach dłużej niż dwie godziny.

Aktualizacja: 10.11.2015 15:36 Publikacja: 10.11.2015 15:24

Tarasy Zamkowe - centrum handlowo-rozrywkowe w Lublinie

Tarasy Zamkowe - centrum handlowo-rozrywkowe w Lublinie

Foto: materiały prasowe

Naukowcy z Wharton University of Pennsylvania, we współpracy z zespołem badawczym Verde Group, dowiedli, że mężczyźni, planując zakupy, doskonale wiedzą, co chcą kupić i ile pieniędzy mogą na to przeznaczyć. Cenią swój czas i nie lubią go tracić, chodząc od sklepu do sklepu. Dlatego, przed wizytą w centrum handlowym, tworzą - najczęściej tylko w głowie - listę potrzebnych produktów, dzięki której szybciej podejmują decyzje zakupowe. Nie ma mowy o długich spacerach czy przymierzaniu setek ubrań - zakupy muszą odbyć się szybko i sprawnie.

Pozostało jeszcze 81% artykułu

Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Nieruchomości
Czeski inwestor MY Park na zakupach w Polsce
Nieruchomości
Na jakie mieszkania nas stać? Jaki jest wybór lokali na przeciętną kieszeń?
Nieruchomości
Katowice przyciągają coraz więcej firm z branży IT. Czym kusi miasto?
Nieruchomości
Ghelamco Group wykupiło obligacje. Duża ulga dla inwestorów
Materiał Promocyjny
Bank Pekao nagrodzony w konkursie The Drum Awards for Marketing EMEA za działania w Fortnite
Nieruchomości
Przedwiośnie w mieszkaniówce. Duża oferta i stabilizacja cen