Głosy w konkursie można oddawać na stronie https://2018.mobiletrends.pl/mta/glosowanie

Głosowanie trwa do 2 lutego. Jeśli podoba się Wam nasz portal i korzystacie z niego, głosujcie na parkiet.com! Nagrody zostaną wręczone 1 marca.

Parkiet.com, który jest wydawany przez notowaną na New Connect spółkę Gremi Media, znalazł się wśród pięciu witryn nominowanych w kategorii "Portal mobilny/RWD". Znaleźliśmy się w doborowym towarzystwie. Pozostali nominowani to mobilna wersja portalu Onet (m.onet.pl), serwis o filmach i kinie www.filmweb.pl, zajmujący się trendami w kulturze portal www.fpiec.pl, a także portal www.muzeawielkopolski.pl prowadzony przez Muzeum Okręgowe Ziemi Kaliskiej.

Nominacja do Mobile Trends Awards, nagród dla najlepszych rozwiązań mobilnych na polskim rynku, przyznawanych od siedmiu lat, to dla nas ważne wyróżnienie. Parkiet.com w 2017 roku przeszedł metamorfozę. W połowie roku oddaliśmy w Wasze ręce nową wersję portalu, w pełni responsywną (stworzoną w technologii Responsive Web Design), płynnie dostosowującą się do ekranu urządzenia, na którym jest on wyświetlany. Staliśmy się mobilni i dynamiczni, jak nasi Czytelnicy!

Nasz portal dedykujemy wszystkim oszczędzającym i inwestującym. Inwestorom giełdowym, którzy są z nami od lat, a także wszystkim tym, którzy chcą wiedzieć, jakie zyski przynoszą fundusze inwestycyjne, które obligacje kupić, jakie lokaty i ubezpieczenia wybrać, czy warto inwestować na rynku nieruchomości lub sztuki oraz, jak to robić efektywnie. Nasz portal to także miejsce na treści wideo tworzone przez zespół Parkiet TV.

Portal cały czas rozwijamy i wprowadzamy nowe funkcjonalności, w ostatnich miesiącach dodaliśmy choćby notowania funduszy inwestycyjnych czy nową aplikację do analizy technicznej.