Reklama
Rozwiń
Reklama

"Tygodnik Podhalański" rozpoczyna akcję Odsłaniamy Tatry i walczy z reklamami na zakopiance

"Odsłaniamy Tatry", bo zasłaniają je setki reklam. Chyba nie ma nikogo, komu podoba się to, co dzieje się w ciągu ostatnich lat wzdłuż zakopianki - pisze "Tygodnik Podhalański" i apeluje o walkę z chaosem reklamowym.

Aktualizacja: 30.05.2019 13:27 Publikacja: 30.05.2019 12:51

"Tygodnik Podhalański" rozpoczyna akcję Odsłaniamy Tatry i walczy z reklamami na zakopiance

Foto: Fotorzepa, Pio Piotr Guzik

ula

Według tygodnika władze zupełnie nie radzą sobie z ochroną krajobrazu, który zasłaniają ogromne, brzydkie billboardy ustawione wzdłuż drogi z Krakowa do Zakopanego.

Las reklam po obu stronach jezdni nie tylko szpeci region, ale i odbiera mieszkańcom i turystom to, co w nim najpiękniejsze - widok na Tatry - pisze tygodnik.

RP.PL i The New York Times!

Kup roczną subskrypcję w promocji - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do: News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL — rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Media
Zmiany w strukturze własności Gremi Media
Media
Kto przejmie właściciela TVN? Trzy oferty na Warner Bros Discovery na stole
Media
Sprawa śmierci Jarosława Ziętary. Apel Rady Polskich Mediów
Media
Mroczna strona internetu. Darknet rośnie w siłę
Materiał Promocyjny
Jak budować strategię cyberodporności
Media
Media lokalne wobec algorytmów i fake newsów
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama