Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 12.05.2021 12:41 Publikacja: 12.05.2021 11:29
Foto: Fotorzepa, Marian Zubrzycki
W Szwecji podanych ma zostać jeszcze ok. 200 tysięcy dawek szczepionki AstraZeneca, głównie przeznaczonych dla osób, które otrzymały już pierwszą dawkę szczepionki brytyjsko-szwedzkiego koncernu i czekają na drugą dawkę.
Po podaniu tych dawek Szwecja zrezygnuje z użycia szczepionki AstraZeneca - podobnie jak zrobiły to wcześniej Norwegia i Dania - wynika z informacji szwedzkiego radia.
Polska musi zwiększyć produkcję leków i substancji czynnych oraz stworzyć trwały i odporny system dystrybucji. N...
Zmiany zakładają poszerzenie listy refundacyjnej o szereg leków stosowanych w terapii onkologicznej i innych, w...
Pacjentki z wysokim ryzykiem nawrotu powinny mieć szansę na leczenie mniej toksycznymi metodami – mówi prof. dr...
Prezydent Stanów Zjednoczonych chce obniżyć ceny leków dla Amerykanów nawet o 90 proc. Zapowiada też sankcje wob...
VELUX Polska, obchodząca w tym roku 35-lecie obecności na rynku jest jedną z tych firm, które współtworzyły polską branżę budowlaną. Od podstaw budowała kategorię użytkowych poddaszy, inwestując w przemysł, rozwijając lokalnych dostawców i kształtując standardy zrównoważonego rozwoju.
Potrzebny jest jeden ośrodek, który skoordynowałby działania różnych ministerstw i instytucji.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas