Reklama
Rozwiń
Reklama

Placido Domingo zakażony koronawirusem

Hiszpański śpiewak operowy Placido Domingo uzyskał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa.

Aktualizacja: 22.03.2020 19:22 Publikacja: 22.03.2020 19:12

Placido Domingo zakażony koronawirusem

Foto: AFP

O chorobie hiszpański muzyk poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

"Czuję, że moim moralnym obowiązkiem jest oznajmić wam, że mam pozytywny wynik testu na COVID19" - napisał Placido Domingo na Facebooku.

Śpiewak przekazał, że wraz z rodziną będzie znajdował się w izolacji tak długo, jak będzie to konieczne z medycznego punktu widzenia.

"Obecnie stan zdrowia wszystkich jest dobry, ale miałem objawy gorączki i kaszlu, dlatego zdecydowałam się poddać testowi i wynik okazał się pozytywny" - napisał.

Reklama
Reklama

Artysta zaapelował do wszystkich, aby byli ostrożni i postępowali zgodnie z instrukcjami: często myli ręce i zachowywali bezpieczną odległość od innych osób.

"Wspólnie możemy walczyć z tym wirusem i powstrzymać obecny światowy kryzys, więc mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli wrócić do naszego normalnego, codziennego życia" - napisał Domingo.

Kultura
„Halloween Horror Nights”: noc, w którą horrory wychodzą poza ekran
Materiał Promocyjny
Aneta Grzegorzewska, Gedeon Richter: Leki generyczne też mogą być innowacyjne
Kultura
Nie żyje Elżbieta Penderecka, wielka dama polskiej kultury
Patronat Rzeczpospolitej
Jubileuszowa gala wręczenia nagród Koryfeusz Muzyki Polskiej 2025
Kultura
Wizerunek to potęga: pantofelki kochanki Edwarda VIII na Zamku Królewskim
Materiał Promocyjny
Osiedle Zdrój – zielona inwestycja w sercu Milanówka i… Polski
Kultura
Czytanie ma tylko dobre strony
Reklama
Reklama