Reklama
Rozwiń
Reklama

Krzysztof Zalewski: 540 tysięcy wyświetleń w 6 godzin!

Krzysztof Zalewski znany z przebojów "Miłość miłość", "Początek" oraz "Sobie i Wam", a także z albumu "Zalewski śpiewa Niemena", dał w poniedziałkowy (30 marca) wieczór koncert w cyklu „Kwarantanna Na Na” pod hasłem #Zostańwdomu.

Aktualizacja: 30.03.2020 20:45 Publikacja: 30.03.2020 20:39

Krzysztof Zalewski: 540 tysięcy wyświetleń w 6 godzin!

Foto: Wikimedia Commons, Attribution-ShareAlike 4.0 International (CC BY-SA 4.0), Serecki

Nie zagrał ani jednej z 14 nowych piosenek z nowej płyty, czeka bowiem do jesiennej premiery. Ale wykonał akustycznie swoje największe przeboje, a także „Black Bird” oraz „Julia” The Beatles z dedykacją dla Natalii Przybysz.

Podczas transmisji w najlepszym momencie występ oglądało ponad 29 tysięcy widzów. Ale już sześć godzin później zapis w sieci miał 540 tysięcy wyświetleń.

To polski rekord. Udowadnia, że polscy artyści, choć są zamknięte instytucje kultury, skutecznie działają w czas pandemii w internecie.

Występ odbył się we współpracy ze Szlachetną Paczką, która dostarcza seniorom zakupy w czasie kwarantanny.

Koncert jest dostępny przez dwa tygodnie.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Kultura
„Halloween Horror Nights”: noc, w którą horrory wychodzą poza ekran
Materiał Promocyjny
Czy polskie banki zbudują wspólne AI? Eksperci widzą potencjał, ale też bariery
Kultura
Nie żyje Elżbieta Penderecka, wielka dama polskiej kultury
Patronat Rzeczpospolitej
Jubileuszowa gala wręczenia nagród Koryfeusz Muzyki Polskiej 2025
Kultura
Wizerunek to potęga: pantofelki kochanki Edwarda VIII na Zamku Królewskim
Materiał Promocyjny
Urząd Patentowy teraz bardziej internetowy
Kultura
Czytanie ma tylko dobre strony
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama