Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 08.06.2016 20:31 Publikacja: 08.06.2016 20:05
Foto: PAP, Jacek Turczyk
Prezes PiS powiedział w wywiadzie dla dziennika, że myślał o tym, by po odejściu z polityki zająć się hodowlą byków i rodeo. Chciałby to robić na emeryturze, na którą planuje przejść w ciągu najbliższych 8 lat.
Kaczyński zwierza się "SE", że w związku z tym, że zasypia bardzo późno, w nocy ogląda ujeżdżanie byków. Szczególnie zaś lubi słuchać, jak komentatorzy opisują zwierzęta, bo - jego zdaniem - robią to tak, "jakby to byli ludzie".
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Pasażerowie pierwszej linii metra zostali ewakuowani ze stacji linii M1 od Dworca Gdańskiego do Centrum. Na Dwor...
W województwie mazowieckim Centra Integracji Cudzoziemców nie powstaną w Radomiu, Siedlcach, Ostrołęce, Ciechano...
Od czwartkowego poranka (3 lipca), pociągi na pierwszej linii metra (M1) wracają na niemal całą trasę. Jak poinf...
Łuk LGBT+ został wybrany w tegorocznym głosowaniu Budżetu Obywatelskiego. Po latach starań i wzbudzania emocji,...
Śledztwo dotyczące „dwóch wież” przejęła wiceszefowa warszawskiej prokuratury okręgowej. Czy prok. Ewy Wrzosek o...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas