Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 07.07.2025 20:43 Publikacja: 11.01.2023 14:02
Charków
Foto: AFP
O tym, że Turcja od listopada dostarcza Ukrainie taka amunicje, poinformował portal "Foreign Policy".
- Oczywiście wszystko to dokładnie monitorujemy, ale trudno mówić o wiarygodności tych doniesień – powiedział Pieskow podczas codziennej rozmowy z dziennikarzami. - Jest więcej fałszywych wiadomości niż prawdziwych doniesień.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę.
W poniedziałek pod Moskwą znaleziono ciało byłego ministra transportu Rosji, Romana Starowojta. Według oficjalny...
Głównym tematem poniedziałkowych rozmów izraelskiego premiera Beniamina Netanjahu z Donaldem Trumpem w Białym Do...
„Bild” opublikował tajną listę ukraińskich próśb o uzbrojenie, przekazaną rządowi Niemiec. Warta miliardy euro l...
Mark Rutte, sekretarz generalny NATO od końca 2024 roku, uważa za prawdopodobne, że jeśli Chiny zdecydują się za...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas