Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 19.09.2025 04:22 Publikacja: 21.04.2023 03:00
Foto: Piotr Gęsicki
– Najbardziej obszerny będzie temat nadchodzących regulacji – zapowiada Mirosław Kachniewski, prezes Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych, który niedawno, na łamach „Parkietu” przedstawił plan XI Kongresu HR Spółek Giełdowych SEG. „Rzeczpospolita” jest patronem medialnym wydarzenia, które zaplanowano na 10–11 maja br. w Jachrance.
Pierwsza część spotkania, które dla szefów HR spółek giełdowych będzie również okazją do wymiany doświadczeń, skoncentruje się na kwestiach prawnych związanych m.in. z implementacją dyrektywy work-life balance oraz dyrektywy dotyczącej przejrzystych i przewidywalnych warunków pracy (tzw. Equal Pay Directive), która jest już na końcowym etapie prac legislacyjnych.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
We wtorek po południu wycena dolara spadła poniżej 3,60 zł. Bardziej jest to jednak efekt słabego dolara niż sil...
Po słabszej końcówce minionego tygodnia optymizm ponownie zawitał na warszawski parkiet, co przełożyło się na wz...
Po ataku Rosji na Ukrainę sankcje i presja międzynarodowa mocno uderzyły w gospodarkę agresora. Na Bliskim Wscho...
W środę po naruszeniu polskiej przestrzeni powietrznej przez rosyjskie drony inwestorzy mniej łaskawie spoglądaj...
W ostatnich tygodniach preferencje inwestorów zaczęły się zmieniać i do głosu coraz częściej dochodzą mniejsze s...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas