Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 16.10.2025 00:59 Publikacja: 24.11.2021 09:52
Foto: Fotorzepa/ Grzegorz Psujek
WIG20 kończył handel z ponad 1-proc. wzrostem. W środę z rana jak na razie obserwujemy ostrożne starania popytu o kontynuację zwyżek. WIG20 rozpoczął dzień na zielono, po czym wrócił do punktu wyjścia, tj. do około 2260 pkt. Test tego wsparcia okazało się jednak jak na razie udane, a WIG20 przygotowuje się do kontynuacji zwyżek.
W gronie dużych spółek najlepiej prezentują się na otwarciu firmy petrochemiczne. PKN Orlen i Lotos zyskują po około 1,6 proc. Za wtorkową zmianą notowań WIG20 stały głównie banki. W środę Pekao i PKO BP również świecą na zielono. Ze słabszej strony prezentuje się Santander. Tymczasem na dole tabeli znów Mercator, a także Asseco Poland oraz Cyfrowy Polsat.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Krajowe indeksy akcji po dwóch godzinach od startu wtorkowej sesji zamykają europejską tabelę. Spadki sięgają po...
Wzrost napięć na linii USA-Chiny sprawił, że na warszawskiej giełdzie stroną aktywniejszą byli sprzedający. Dzię...
Gazeta Giełdy i Inwestorów „Parkiet” rusza z nowym wskaźnikiem rynkowym. Będzie on pokazywał nastawienie anality...
Po panice z piątkowego wieczoru, w poniedziałek przyszło uspokojenie na światowych rynkach akcji. Inwestorzy lic...
Po krótkotrwałej panice z piątkowego wieczoru, w poniedziałek na giełdy przyszło uspokojenie. Powszechnie uwierz...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas