Perspektywa ratingu jest stabilna.
S&P podał również, że w najbliższych kilku latach oczekuje wzrostu realnego Produktu Krajowego Brutto (PKB) USA na poziomie 2,5-3,5 procent.
Perspektywa ratingu jest stabilna.
S&P podał również, że w najbliższych kilku latach oczekuje wzrostu realnego Produktu Krajowego Brutto (PKB) USA na poziomie 2,5-3,5 procent.
© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: ekonomia.rp.pl
Kwestia zaufania jest największym wyzwaniem dla instytucji finansowych przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji...
Współczesny rynek motoryzacyjny oferuje przedsiębiorcom i klientom indywidualnym coraz więcej możliwości korzyst...
Dr Marcin Zarzecki został nowym członkiem Rady Polityki Pieniężnej. W poniedziałek otrzymał w Pałacu Prezydencki...
Cena uncji złota po raz pierwszy w historii przekroczyła 4400 dolarów, a cena srebra zbliżyła się do 70 dolarów...
Wieloletni spór klientów z gigantami wydającymi karty płatnicze dobiega kresu. Visa i Mastercard zgodziły się za...
Orlen inwestuje w nowe technologie i stawia na odnawialne źródła energii, ale sukces dekarbonizacji zależy nie tylko od inwestycji grupy – kluczowa będzie zmiana przyzwyczajeń milionów klientów – ocenia Stanisław Barański, dyrektor Biura Zrównoważonego Rozwoju i Transformacji Energetycznej Grupy Orlen.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas