Reklama

Kross przejmuje holenderską markę rowerową Multicycle

Polski producent rowerów Kross zdecydował się przejąć holenderską firmę Multicycle, sprzedającą miejskie rowery premium oraz wysokiej klasy rowery elektryczne.

Aktualizacja: 22.02.2017 14:25 Publikacja: 22.02.2017 12:48

Foto: www.kross.pl

Ponad 40-letnia holenderska spółka Multicycle w listopadzie ubiegłego roku znalazła się w stanie upadłości i wstrzymała działalność. Przejęcie marki oznacza dla Krossa mocne wejście na jeden z najatrakcyjniejszych rynków rowerowych na świecie. Jest to również możliwość wykorzystania efektów synergii w sprzedaży i dystrybucji rowerów i akcesoriów sportowej marki Kross, stylowych rowerów miejskich Le Grand i zaawansowanych technologicznie rowerów elektrycznych i tradycyjnych Multicycle. To jedna z wielu inwestycji, jakie zaplanowała na bieżący rok polska spółka. Inne skupiają się na rozwoju nowoczesnych technologii, stosowanych w zakładzie produkcyjnym Krossa w Przasnyszu.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Reklama
Biznes
Największy kawałek Czerwonej Planety sprzedany. Tajemniczy nabywca
Biznes
Traktat Niemcy–Wielka Brytania, ofensywa drogowa, rosyjskie banki na krawędzi
Biznes
Jacek Oko: ważne było rozmawiać i utrzymać kierunek regulacji
Materiał Promocyjny
Sprzedaż motocykli mocno się rozpędza
Biznes
Inwestorzy rozkręcają się nad Wisłą. Jest nowy rekord
Reklama
Reklama