fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Przemysław Tychmanowicz

Absolwent ekonomii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, dziennikarz

Giełda

Wybieramy młode gwiazdy rynku

Rusza wielki konkurs „Parkietu" oraz Związku Maklerów i Doradców. Do 23 marca można zgłaszać osoby, które mimo stosunkowo młodego wieku cieszą się już uznaniem na rynku finansowym.

Giełda

GPW: Tym razem górą byki

Po poniedziałkowej przecenie, we wtorek udało się odrobić część tych strat. WIG20 zyskał 0,7 proc. i znowu wrócił powyżej psychologicznego poziomu 2100 pkt.

Giełda

Sąd staje po stronie mniejszych

Triumf Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych (SII) – próby pośrednich przejęć, które naruszają interesy udziałowców mniejszościowych, mogą na dobre zostać ukrócone.

Giełda

WIG20 poczuł się lepiej

Indeks największych spółek zakończył dzień prawie 0,7 - proc. wzrostem. Chwilowa poprawa sytuacji nie oznacza jednak, że można już mówić o powrocie normalności.

Giełda

Podaż znowu górą

WIG20 stracił we wtorek 0,9 proc. Tym samym praktycznie wrócił do poziomu z którego rozpoczynał ten rok. Cały czas czekamy więc na przełom.

Giełda

GPW: Krok naprzód, krok do tyłu

WIG20 zakończył wtorkową sesję pod kreską. Wszystko to działo się przy zaskakująco dużej aktywności inwestorów. Obroty na rynku wyniosły prawie 1,3 mld zł.

Giełda

Inwestorzy podbili Stadion Narodowy

W Warszawie odbyło się I Forum Finansów i Inwestycji organizowane przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Swoje pięć minut podczas imprezy miała redakcja „Parkietu".

Giełda

GPW: Start na czerwono

Warszawa wciąż zmaga się z presją podaży. Dzisiejsza sesja odbywa się bez Amerykanów, którzy mają wolne.

Giełda

WIG20 outsiderem w Europie

Warszawa znalazła się we wtorek w ogonie europejskiej stawki. Indeks WIG20 niebezpiecznie zbliżył się do poziomu 2200 pkt. Problemem była także mała aktywność inwestorów.

REKLAMA
Example Alt
eWydanie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA