fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Przemysław Tychmanowicz

Absolwent ekonomii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, dziennikarz

Giełda

WIG20 kontynuuje marsz na północ

Szaleństwo zakupów na światowych giełdach trwa w najlepsze. Korzysta na tym również WIG20, który zaliczył kolejną wzrostową sesję i zbliża się do kolejnych psychologicznych...

Giełda

GPW: Przerwa we wzrostach

WIG20 złapał lekką zadyszkę. We wtorek indeks ten stracił 0,3 proc. Na razie powodów do niepokoju jednak nie ma. Gwiazdą sesji była Jastrzębska Spółka Węglowa.

Giełda

GPW: Co po euforii?

Start wtorkowej sesji na GPW przyniósł spadki. Indeks oddaje zyski po wczorajszych mocnych wzrostach.

Finanse

Kongres doradców coraz bliżej

26 listopada odbędzie się kolejna edycja kongresu Fundacji na rzecz Standardów Doradztwa Finansowego, EFPA Polska. Patronem medialnym wydarzenia jest „Parkiet" oraz...

EFPA Polska

Finanse

KNF nakłada sankcje na GetBack

Komisja cofnęła firmie GetBack zezwolenie na zarządzanie sekurytyzowanymi wierzytelnościami funduszu sekurytyzacyjnego oraz nałożyła na spółkę karę w wysokości 50 tys. zł.

Giełda

Huśtawka nastrojów na GPW

WIG20 zakończył czwartkowe notowania na minusie. Stracił niecałe 0,5 proc., chociaż w ciągu dnia wydawało się, że przecena może być jeszcze większa.

Giełda

GPW: Bez paniki na starcie

Wczorajsze spadki na GPW oraz słabe zamknięcie notowań na Wall Street sugerowały, że początek dzisiejszej sesji też może być nerwowy. Nie jest jednak tak źle.

Komentarze

Przed nami gorąca jesień na rynkach

Giełdy przez długi czas zdawały się ignorować kolejne doniesienia o rosnącej liczbie zakażonych. Zmieniła to czwartkowa przecena akcji. Nie wiadomo jednak, czy jest to...

Tychmanowicz:

Giełda

Allegro wystartuje z opóźnieniem

Handel akcjami Allegro na debiutanckiej sesji ma się zacząć nie o godz. 9.00 wraz ze startem notowań szerokiego rynku, ale o godz. 9.15 - poinformowała GPW.

Giełda

WIG20 złapał oddech

Kolor zielony zagościł we wtorek na europejskich giełdach. WIG20 zyskał ponad 0,6 proc. Inwestorzy już jednak zaczynają żyć zbliżającą się ofertą akcji firmy Allegro.

Giełda

Byki bez prądu

WIG20 zakończył czwartkową sesję pod kreską. Stracił 0,5 proc. Kulą u nogi dla indeksu były przede wszystkim spółki energetyczne.

Giełda

Podaż zaczyna dociskać

WIG20 w pierwszych minutach handlu zyskiwał na wartości. Radość byków była krótkotrwała. Wydarzeniem dnia jest posiedzenie EBC.

Giełda

Pokaz siły niedźwiedzi

Mocna przecena w Warszawie oraz na innych europejskich rynkach. WIG20 stracił 2,2 proc. Jeszcze gorzej prezentowały się średnie i małe spółki.

Giełda

Najlepsi znowu pobili rynek

W trzecim tygodniu rywalizacji gry giełdowej Parkiet Challenge do zwycięstwa wystarczyło „tylko" 24,11 proc. Znowu największą popularnością wśród graczy cieszyły się papiery...

Giełda

GPW: Start pod kreską

Wtorkowa sesja na warszawskim parkiecie zaczęła się od przeceny. Czy byki będą w stanie wyprowadzić jakąś kontrę?

REKLAMA
Example Alt
e-Wydanie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA