fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Przemysław Tychmanowicz

Absolwent ekonomii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, dziennikarz

Giełda

GPW: Sytuacja została opanowana

Początek dnia na warszawskim parkiecie rozpoczął się od spadków. Na starcie WIG20 tracił około 2 proc. Byki szybko jednak wprowadziły kontrę.

Giełda

Wzrosty z dużym niedosytem

Kolor zielony znowu zagościł na światowych rynkach, w tym również w Warszawie. Mimo wszystko postawa naszego parkietu okazała się rozczarowaniem.

Giełda

GPW stara się uspokoić rynek

GPW wystosowała kolejne stanowisko w sprawie obecnej sytuacji rynkowej. Podkreślono w nim, że warszawska giełda działa sprawnie i bez zakłóceń.

Giełda

GPW. Totalna panika w Warszawie

Sytuacja na warszawskiej giełdzie jest bardzo dynamiczna. Przechodzimy więc na relację na żywo. W obecnych warunkach praktycznie każda minuta przynosi zmianę sytuacji. Niestety...

Na żywo

Giełda

Znowu leje się krew na GPW

Mocne, wczorajszej wzrosty na rynku amerykańskim dawały nadzieję, że na chwilę uda się zapanować nad emocjami. Nic bardziej mylnego. Indeksy GPW wciąż spadają w przepaść.

Giełda

GPW: Spadki powróciły

Paniki w związku z pierwszym, potwierdzonym przypadkiem koronawirusa w Polsce nie było, ale WIG20 o tak był w środę najsłabszym indeksem na Starym Kontynencie.

Finanse

Układ GetBacku wchodzi w życie

GetBack poinformował o otrzymaniu postanowienia Sądu Okręgowego we Wrocławiu, które oddala ostatnie zażalenie blokujące uprawomocnienie się układu. Tym samym oficjalnie wchodzi...

Giełda

GWP: Paniki ciąg dalszy

Koronawirus wciąż sieje postrach na rynkach. Mocno odczuwa to warszawska giełda. WIG20 w ciągu dwóch dni stracił na wartości prawie 7 proc.

Giełda

Wybieramy młode gwiazdy rynku

Rusza wielki konkurs „Parkietu" oraz Związku Maklerów i Doradców. Do 23 marca można zgłaszać osoby, które mimo stosunkowo młodego wieku cieszą się już uznaniem na rynku finansowym.

Giełda

GPW: Tym razem górą byki

Po poniedziałkowej przecenie, we wtorek udało się odrobić część tych strat. WIG20 zyskał 0,7 proc. i znowu wrócił powyżej psychologicznego poziomu 2100 pkt.

REKLAMA
Example Alt
e-Wydanie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA