Janusz Pindera

Janusz Pindera

Wielki znawca boksu

Haney - Łomaczenko: Taniec mistrzów

Amerykanin Devin Haney wciąż jest mistrzem świata wagi lekkiej po wygranej z Ukraińcem Wasylem Łomaczenką w Las Vegas, choć był o krok od porażki.

Rozmiar kontra doświadczenie

Pojedynek Devina Haneya z Wasylem Łomaczenką, którego stawką są wszystkie pasy w wadze lekkiej należące do Amerykanina, ma faworyta i wcale nie jest nim znakomity Ukrainiec.

Szybki nokaut Łukasza Różańskiego. Jego rywal długo nie zapomni tego, co zdarzyło się pod Rzeszowem

Łukasz Różański w pierwszej rundzie zakończył walkę z Chorwatem Alenem Babiciem i został mistrzem świata organizacji WBC w kategorii bridger.

Różański-Babić: Historia prawie jak z bajki

W sobotę w Rzeszowie Łukasz Różański walczyć będzie z Chorwatem Alenem Babiciem o pas organizacji WBC. Jeśli wygra, Polska znów będzie miała mistrza świata.

Grzegorz Skrzecz: Z nim nigdy nie było nudno

Grzegorz Skrzecz nie żyje. Medalista mistrzostw świata i Europy, trener z sukcesami. Kolorowa postać, legenda boksu. Miał 65 lat.

Boks czeka na króla. Będzie walka Usyk - Fury?

Jeśli w tym roku dojdzie do walki Ołeksandra Usyka z Tysonem Furym o wszystkie pasy w wadze ciężkiej, spełni się jedno z marzeń kibiców boksu.

Fury się bawił i wygrał

Tyson Fury łatwo pokonał w Londynie Derecka Chisorę. Jego łatwą wygraną obejrzało na stadionie Tottenhamu 60 tysięcy ludzi.

Fury – Chisora przy pełnych trybunach

Dawno nie było takiej bokserskiej soboty. Najpierw w Londynie Tyson Fury spotka się z Dereckiem Chisorą, a w nocy, w Kalifornii, Roman „Chocolatito” Gonzalez walczyć będzie ze swoim największym rywalem, Juanem Francisco Estradą.

W sobotę Dmitrij Biwoł – Gilberto Ramirez

Ten pojedynek w Abu Dhabi powinien przynieść emocje wyjątkowe.

Masternak będzie walczył o mistrzostwo świata

Mateusz Masternak wygrał w Zakopanem z Australijczykiem Jasonem Whateley’em i otworzył sobie drogę do walki o mistrzowski pas organizacji IBF w wadze junior ciężkiej.