fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Sędziowie i sądy

Nowi sędziowie w sądach apelacyjnych, okręgowych i rejonowych

W czwartek (29 maja 2008 r.) prezydent RP wręczy akty nominacyjne i odbierze ślubowania od 108 sędziów:
1.Jarosław Jan BŁASZCZAK - we Wrocławiu
2.Dariusz CZAJKOWSKI - w Białymstoku
3. Antonina Ewa GRYMEL - w Katowicach
4. Elżbieta Krystyna KARPETA - w Katowicach
5. Ewa Urszula KLIMOWICZ – PRZYGÓDZKA - w Warszawie
6. Elżbieta KUNECKA - we Wrocławiu
7. Marzena MIĄSKIEWICZ - w Warszawie
8. Piotr Tomasz MIREK - w Katowicach
9. Katarzyna Małgorzata PRZYBYLSKA - w Gdańsku
10. Halina Bogusława ZARZECZNA - w Szczecinie
11. Przemysław Sławomir BANASIK - w Gdańsku
12. Ryszard BIEGUN - w Bielsku-Białej
13. Beata Maria BŁASZCZYK - Warszawa-Praga w Warszawie 14. Sebastian Marek BRZOZOWSKI - w Gdańsku
15. Mariola Ewa CHYCZEWSKA - w Gdańsku
16. Danuta Zofia DYBSKA - w Toruniu
17. Stefania Teresa FORREITER-PANFIL - w Gliwicach
18. Renata Teresa KOPALA - w Gliwicach
19. Rafał KRAWCZYK - w Toruniu
20. Grzegorz KROGULEC - w Piotrkowie Trybunalskim
21. Bożena MATHEA - w Gdańsku
22. Beata MICHALSKA - w Sieradzu
23. Mariola Aleksandra MICZKA - w Gliwicach
24. Piotr Wacław MIKA - w Gliwicach
25. Irena Zofia MLECZKO - w Toruniu
26. Gabriela Genowefa PERCZYŃSKA - we Włocławku
27. Lena Anita ROMAŃSKA - w Kielcach
28. Joanna Karolina SKŁADOWSKA - w Sieradzu
29. Beata Katarzyna STĘPNIAK - w Gdańsku
30. Przemysław Stefan SZYSZKA - w Zamościu
31. Rafał Krzysztof TERLECKI - w Gdańsku
32. Jerzy ZIELIŃSKI - w Świdnicy
33. Renata Anna ŻAK - w Kielcach
34. Mariusz Wojciech AUDA - w Elblągu
35. Grzegorz Dominik BARNAK - w Ostródzie
36. Joanna BECIŃSKA - w Toruniu
37. Marek Janusz BICZYK - w Grudziądzu
38. Jan Kazimierz BUCZEK - w Chełmie
39. Joanna Krystyna CHIMOSZ – ŁĄCZEWSKA - w Puławach
40. Katarzyna CZERWIŃSKA – KORAL - w Mysłowicach
41. Urszula Maria DOPIERALSKA - Gdańsk-Północ w Gdańsku
42. Monika DRZEWIECKA - w Ostródzie
43. Świętosława Jadwiga DZIJA - w Gorlicach
44. Małgorzata Anna FRONC - dla Krakowa-Podgórza w Krakowie
45. Bożena Grażyna GAŁKOWSKA - w Gorzowie Wielkopolskim
46. Dariusz GAŁKOWSKI - w Hrubieszowie
47. Monika Katarzyna GARDZIEL - w Zamościu
48. Alicja Genowefa GORDZIAŁKOWSKA – TYNIEC - w Wieliczce
49. Monika Katarzyna GÓRSKA – MAKAREWICZ - w Bydgoszczy
50. Dagmara GRZYB - w Zamościu
51. Grzegorz Andrzej GRZYB - w Zamościu
52. Ewa Katarzyna GWIAZDOWSKA - w Grójcu
53. Izabela IWANOWSKA - w Węgrowie
54. Paula JASIŃSKA - dla Warszawy Pragi - Północ w Warszawie
55. Wioletta Magdalena JODŁOWSKA – NOWICKA - dla Warszawy Pragi - Północ w Warszawie
56. Piotr Andrzej JURA - w Jaworznie
57. Izabela KAŹMIERCZAK - Gdańsk-Południe w Gdańsku
58. Joanna Agnieszka KORYL – OLESZKO - w Lublinie
59. Małgorzata Elżbieta KOWALSKA - w Płocku
60. Magdalena Dominika KRAUZOWICZ – BRYŚ - w Będzinie
61. Waldemar Grzegorz KROK - w Dębicy
62. Katarzyna KULETA - w Ciechanowie
63. Maciej Piotr LEŚNIOWSKI - w Sieradzu
64. Emil LEWANDOWSKI - dla Warszawy Pragi – Północ w Warszawie
65. Tomasz Henryk LIS - w Lublińcu
66. Wojciech Cezary ŁĄCZEWSKI - w Puławach
67. Monika Anna MAŁOLEPSZA - w Częstochowie
68. Anetta Justyna MARCINIAK - w Świeciu
69. Agnieszka MAZIAREK – BIELECKA - w Lipsku
70. Aneta MICHAŁEK - w Zamościu
71. Adam MIODUSZEWSKI - w Bydgoszczy
72. Agnieszka MROCZEK - w Miastku
73. Elżbieta Daria NIEBUTKOWSKA - w Szydłowcu
74. Marcin Krzysztof NOSKOWSKI - w Świebodzinie
75. Wojciech Grzegorz OSINIAK - w Rzeszowie
76. Jerzy OŻDŻEŃSKI - dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie
77. Katarzyna Agnieszka PAŃCZYK – LUSINI - w Sosnowcu
78. Paweł PIESAKOWSKI - dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie
79. Maciej Tomasz PRAGŁOWSKI - w Wieliczce
80. Monika PROKOPIUK - dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie
81. Małgorzata Alicja PRZYKUCKA - w Koszalinie
82. Aleksander Piotr PRZYSIĘŻNIAK - dla Krakowa-Podgórza w Krakowie
83. Katarzyna Barbara PSZCZOŁA - w Kraśniku
84. Justyna Agnieszka PTAK – GŁOGOWSKA - w Gliwicach
85. Katarzyna Natalia RADZIK - w Dębicy
86. Dominik Henryk REDLIŃSKI - w Braniewie
87. Kinga Marta RUTKOWSKA - dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie
88. Paweł Wojciech RYBICKI - w Lubartowie
89. Monika Eliza SOBAS – ROGOWSKA - w Chorzowie
90. Marzanna Ewa STEFANIUK – MUCZYŃSKA - Gdańsk-Południe w Gdańsku
91. Michał Krzysztof SZNURA - Gdańsk-Północ w Gdańsku
92. Krzysztof Marek ŚLUBOWSKI - w Łęczycy
93. Katarzyna Anna ŚWIERGIEL - dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu
94. Ewa Idalla TAŃSKA - w Elblągu
95. Katarzyna Anna TARKOWSKA – MIKSZA - w Opolu Lubelskim
96. Justyna Marta TĘCZA - w Wieluniu
97. Nina Ewa UCHWAT – WOŹNIAK - dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie
98. Izabela Beata WAWRO - Katowice-Wschód w Katowicach
99. Justyna Anna WAWRZYŃCZAK - w Płocku
100. Dariusz WIŚNIEWSKI - w Bielsku Podlaskim
101. Katarzyna Marta WOJCIECHOWSKA - w Płocku
102. Joanna WOJNICKA – BLICHARZ - w Elblągu
103. Maciej Jan WOLSKI - w Krasnymstawie
104. Beata WOŹNIAK - w Rudzie Śląskiej
105. Katarzyna ZBIEG - w Strzelcach Krajeńskich
106. Igor Dominik ZGOLIŃSKI - w Bydgoszczy
107. Renata Edyta ZWOLAK - dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie
108. Angelika Anna ŻAKOWSKA - w Ciechanowie
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA