fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Świat

Jan Żyliński wyzywa na pojedynek Nigela Farage'a [WIDEO]

Książę Jan Żyliński wyzywa Nigela Farage'a na pojedynek
YouTube
Książę Jan Żyliński stanął w obronie dyskryminowanych rodaków w Wielkiej Brytanii. W specjalnym filmie opublikowanym na Youtube arystokrata wezwał na pojedynek przywódcę Partii Nacjonalistów Brytyjskich.

Arystokrata Jan Żyliński, syn kapitana Andrzeja Żylińskiego, oficera, który dowodził zwycięską szarżą przeciwko Niemcom w 1939 roku,postanowił położyć kres dyskryminacji Polaków mieszkających na Wyspach Brytyjskich.

Książę mieszkający na co dzień w dzielnicy Ealing na zachodzie Londynu opublikował na Youtube filmik, w którym pokazując szablę swojego ojca wyzwał na pojedynek lidera Partii Nacjonalistów Brytyjskich Nigela Farage'a.

Polityk obwiniał niedawno polskich imigrantów o korki na brytyjskich autostradach. "Najbardziej idiotycznym przykładem (dyskryminowania Polaków w Wielkiej Brytanii - red.), o jakim słyszałem było obwinianie przez Nigela Farage'a emigrantów o spowodowanie korka na autostradzie M40" - powiedział w filmiku książę Żyliński.

Arystokrata zaproponował Farage'owi, by spotkać się o świcie w Hyde Parku. Dodał, że jeśli propozycja brytyjskiemu politykowi nie odpowiada, wyzywa go na inny pojedynek - słowny, w studiu telewizyjnym podczas debaty.

Źródło: Evening Standard
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA