fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Piłka nożna

Greń zamiast na meczu wylądował w celi

Kazimierz Greń
Fotorzepa/Piotr Nowak
Działacz PZPN spędził noc w areszcie, po tym jak próbował nielegalnie sprzedać 12 biletów na mecz Irlandia - Polska w Dublinie

Według irlandzkiej gazety „Irish Examiner”  członek Zarządu PZPN Kazimierz Greń został zatrzymany w dniu meczu z Irlandią przez policję za nielegalny handel biletami na to spotkanie. Razem z Greniem zatrzymana została 30-letnia Nina Błasik. Oboje po przesłuchaniu przyznali się do winy. Greń chciał sprzedać 12 biletów, ale gdy policja zapytała go o odpowiednia licencję na legalny handel biletami, nie potrafił jej pokazać i został zatrzymany. 
 
Gazeta "Irish Examiner” pisze, że Greń był jednym z członków oficjalnej delegacji PZPN na to spotkanie, ale nie jest to zgodne z prawdą. Samozwańczy przywódca opozycji przeciwko Zbigniewowi Bońkowi udał się do Dublina za własne pieniądze. - Z całą pewnością pan Greń nie był oficjalnie członkiem delegacji PZPN - mówi "RZ” rzecznik prasowy PZPN Jakub Kwiatkowski. 

Po przyznaniu się do winy Greń i Błasiak zostali zwolnieni z aresztu. Gazeta pisze, że rzeszowski baron PZPN musiał dowiadywać się o wyniku meczu od strażników. 

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA