fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Kancelaria Squire Sanders w czołówce firm prawniczych rankingu Law360

www.sxc.hu
Kancelaria Squire Sanders zajęła dziewiąte miejsce w prestiżowym rankingu Law360, wskazującym 20 najlepszych globalnych firm prawniczych.
Coroczny ranking organizowany jest po raz trzeci. Squire Sanders została zakwalifikowana do niego po raz pierwszy, plasując się od razu w pierwszej dziesiątce.
Ranking Law360 wyróżnia firmy prawnicze, które w ciągu ostatniego roku były zaangażowane w największe, najbardziej złożone i zróżnicowane projekty transgraniczne. O zaklasyfikowaniu do rankingu decydują kryteria ilościowe i jakościowe, takie jak: procent prawników działających poza krajem pochodzenia firmy, liczba krajów, w których firma prowadzi swoje oddziały, a także - rodzaj, zakres i złożoność spraw prowadzonych przez prawników firmy w okresie ostatniego roku.
W pierwszej dziesiątce rankingu Law360, poza firmą Squire Sanders znalazły się także inne kancelarie z biurami w Polsce: White & Case, Hogan Lovells, DLA Piper oraz Baker & McKenzie.
Squire Sanders zatrudnia ponad 1 300 prawników w 39 biurach w 19 krajach. Jej prawnicy doradzają przy największych projektach o zasięgu międzynarodowym, takich jak ostatnio przeprowadzona na rynku IT transakcja sprzedaży aplikacji Summly portalowi Yahoo.
W Polsce firma jest obecna od 2005 roku. Komplementariuszami polskiego biura Squire Sanders są: adwokat zagraniczny Piotr Święcicki oraz dr adw. Eligiusz Krześniak. Kancelaria obsługuje klientów korporacyjnych w zakresie prawa gospodarczego, prawa pracy, prawa bankowego i finansowego, prawa telekomunikacyjnego, energetycznego, podatkowego, prawa nieruchomości, prawa procesowego oraz fuzji i przejęć. Prawnicy Squire Sanders uczestniczą w najważniejszych na polskim rynku projektach handlowych i inwestycyjnych, takich jak transakcja finansowania budowy i funkcjonowania największego w Europie Środkowo – Wschodniej zespołu farm wiatrowych w Darłowie (o mocy docelowej powyżej 250 MW).
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA