fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wynajem

17-kondygnacyjna wieża przy Puławskiej

materiały prasowe
Spółka Matexi Polska wybrała generalnego wykonawcę warszawskiej wieży z mieszkaniami na wynajem. Obiekt dla funduszy inwestycyjnych wybuduje Unibep.

Puławska 186 w Warszawie to inwestycja PRS (Private Rental Sector). Przy budowie tego obiektu Matexi po raz kolejny będzie współpracować z firmą Unibep.

Przy Puławskiej powstanie 17-kondygnacyjny budynek wielorodzinny z usługami i garażem podziemnym. Deweloper zaplanował ok. 200 mieszkań, 86 stanowisk parkingowych i trzy lokale usługowe.

Budowa wieży ma się rozpocząć jeszcze w tym roku, a jej zakończenie deweloper zapowiada na III kw. 2021 roku. Puławska 186 jest kolejnym po Apartamentach Pereca projektem realizowanym przez Matexi w segmencie PRS (Private Rental Sector).

- Podobnie jak w przypadku wcześniejszej inwestycji przejętej przez fundusz z grupy Catella oferujemy cały budynek wraz z wykończonymi mieszkaniami komercyjnym funduszom inwestycyjnym działającym na rynku długoterminowego najmu mieszkań - mówi deweloper.

- Po raz drugi pracujemy wspólnie z Unibepem przy inwestycji w segmencie PRS - mówi cytowana w komunikacie Monika Perekitko, członek zarządu spółki Matexi Polska. - Takie inwestycje to duże wyzwanie z uwagi na wymagania inwestora dotyczące samego budynku, jak i wykończenia 200 mieszkań pod klucz w jednym czasie. Kierując się dobrymi doświadczeniami z projektu Apartamenty Pereca, postawiliśmy na sprawdzonego partnera i ponownie zaufaliśmy Unibepowi.

Inwestor podkreśla, że lokalizacja budynku sprawia, że mieszkania są dobrym produktem z punktu widzenia inwestora działającego na rynku najmu długoterminowego. - Mieszcząca się tuż przy budynku stacja metra Wilanowska, pobliska Galeria Mokotów i lotnisko oddalone o niecały kwadrans drogi samochodem to naprawdę mocne atuty - mówią przedstawiciele inwestora.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA