fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wynajem

Syrena Real Estate z Arturem Kaźmierczakiem

materiały prasowe
Artur Kaźmierczak, ekspert w dziedzinie inwestycji na rynku mieszkaniowym, dołącza jako partner do zespołu platformy inwestycyjnej Syrena Real Estate.

Kaźmierczak przez ostatnie sześć lat współprowadził Grupę Mzuri, odpowiadając m.in. za usługi inwestycyjne. W platformie inwestycyjnej Syrena Real Estate będzie odpowiedzialny za budowanie portfela budynków z mieszkaniami na wynajem.

- Cieszymy się bardzo, że Artur zdecydował się przyłączyć do naszego zespołu. Jego doświadczenie i kompetencje zarządcze będą dla nas dużym wzmocnieniem i pozwolą poszerzyć działalność poza dotychczasowe obszary nieruchomości komercyjnych – komentuje Witold Zatoński, partner i założyciel Syreny Real Estate.

- Cieszę się, że dołączam do dynamicznie rozwijającej się polskiej firmy, która w ciągu ostatnich pięciu lat stała się lokalnym partnerem dla najbardziej renomowanych inwestorów międzynarodowych lokujących kapitał na polskim rynku – mówi Artur Kaźmierczak. - Ufam, że we wraz z naszym partnerem kapitałowym, Syrena w krótkim czasie nawiąże współpracę z jednym bądź kilkoma deweloperami, co pozwoli na budowę krajowego portfela mieszkań na wynajem. Na początku Artur Kaźmierczak będzie się koncentrować na rozwoju relacji z deweloperami.

Syrena Real Estate to platforma inwestycyjna koncentrująca się na bezpośrednich inwestycjach w nieruchomości w Polsce. Lokalny partner i współinwestor dla międzynarodowych instytucji finansowych. Zarządza aktywami o wartości ok. 400 mln euro ulokowanymi w biurowcach i centrach handlowych w Warszawie i w miastach regionalnych.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA