fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Telekomunikacja i IT

Outsourcing druku i dzierżawa urządzeń

Firmy i urzędy nie muszą inwestować, aby pozyskać do biur nowoczesne drukarki laserowe i urządzenia wielofunkcyjne. Coraz większą popularność zdobywa dzierżawa sprzętu za niewielką miesięczną opłatą. Dzierżawa urządzeń drukujących ma szereg zalet. Przede wszystkim niewielki koszt usługi oraz rozłożenie wydatków w czasie nie naruszają płynności finansowej. Ponadto opłaty za dzierżawę traktowane są w całości jako koszt uzyskania przychodu, obniżając podatek dochodowy.

Eksperci Arcusa przejmują pełną odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie urządzeń (serwisowanie, dostawa i wymiana materiałów eksploatacyjnych, dostarczenie urządzenia zastępczego w razie awarii czy aktualizację oprogramowania).

Oferta dzierżawy firmy Arcus dotyczy praktycznie całego asortymentu urządzeń biurowych – drukarek do biura i rozbudowanych urządzeń wielofunkcyjnych japońskiej marki Kyocera, przez adresarki, kopertownice, otwieraczki i składarki firmy Pitney Bowes, po oprogramowanie służące do zarządzania obiegiem dokumentów.

To od klienta i jego potrzeb zależy czy zdecyduje się jedynie na dzierżawę urządzeń, czy na kompleksową usługę, czyli pełen outsourcing druku. W obu przypadkach rozwiązania te pozwalają obniżyć koszty druku.

  

Artykuł powstał we współpracy z:  oraz  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA