fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Społeczeństwo

Weszła na wybieg dla lwów i zaczęła przedrzeźniać zwierzę

YouTube, Real Sobrino
W ogrodzie zoologicznym w Nowym Jorku jedna z odwiedzających przeskoczyła przez barierki, weszła na wybieg dla lwów i zaczęła prowokować zwierzę. Choć kobiecie nic się nie stało, prawdopodobnie poniesie konsekwencje za swoje zachowanie.

Hernan Reynoso znany także jako Real Sobrino opublikował w sieci nagranie, na którym widać kobietę, która przeskoczyła przez barierki i wtargnęła na wybieg dla lwów. Widząc zwierzę zaczęła tańczyć i je przedrzeźniać. Od drapieżnika oddzielała ją jedynie wąska fosa.

Pracownicy nowojorskiego ZOO wyprowadzili kobietę. Dyrekcja placówki wydała już oświadczenie i zaznaczyła, że „incydent był poważnym naruszeniem i bezprawnym wykroczeniem, które mogło poskutkować poważnym urazem, a nawet śmiercią”. „Barierki oraz zasady tam obowiązujące mają zapewnić bezpieczeństwo odwiedzającym, personelowi oraz zwierzętom. Nie tolerujemy przekraczających ogrodzenia” – podkreślono w oświadczeniu, które cytuje CBS New York.

Mimo że obsługa parku nie wezwała służb, sprawa ostatecznie trafiła na policję, która stara się ustalić tożsamość kobiety. Może ona usłyszeć zarzuty w tej sprawie .

Źródło: CBS New York
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA