fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Społeczeństwo

Księżna Kate będzie miała bliźniaczki? Nie ma potwierdzenia

AFP
"Księżna Kate: Tak, mam dwie dziewczyny" - pod takim tytułem promuje swoje najnowsze wydanie amerykański magazyn "Life & Style". Pałac Kensington wciąż nie potwierdza jednak tych plotek, które po raz pierwszy pojawiły się już w październiku.

Według amerykańskiego magazynu, księżna miała o podwójnej ciąży poinformować już rodzinę i przyjaciół. Według źródła gazety książę William i Kate "nie mogliby być bardziej zadowoleni z wiadomości o bliźniaczkach". - Zachwycona Kate mówiła przyjaciołom, że jest w ciąży z dwoma małymi księżniczkami i z dumą prezentowała ultrasonogram najbliższym - powiedziało źródło "Life & Style".

Na najnowszym ultrasonogramie 36-letnia Kate miała zobaczyć dwie identyczne dziewczynki. - Jedno z dzieci było spokojne i rozluźnione, podczas gdy drugie miało niesamowitą energię - mówił informator gazety.

Jednak Pałac Kensington milczy w sprawie tych doniesień. Zwracają na to uwagę krytycy publikacji "Life & Style". Przypominają, że już w październiku ten magazyn donosił o podwójnej ciąży, a później kontynuował narrację w internecie. Choć gazeta publikuje swoją wiadomość, jakby księżna osobiście i oficjalnie potwierdzała tę informację, w rzeczywistości materiał opiera się na "źródle".

Wciąż aktualne jest oświadczenie Pałacu na Twitterze, w którym czytamy, że "Książę i Księżna Cambridge są zachwyceni, mogąc potwierdzić, że spodziewają się dziecka w kwietniu 2018 roku". I tylko "dziecka".

Krytycy artykułu zwracają też uwagę, że "Life & Style" twierdzi, iż lekarze zalecili księżnej odpoczynek i leżenie w łóżku. Tymczasem na Twitterze Pałacu Kensington opublikowane zostało wideo z środowej wizyty Kate w ośrodku leczenia uzależnień w Essex.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA