fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Rząd PiS

Mariusz Błaszczak będzie kontynuował swoją pracę w MON

Fotorzepa, Jerzy Dudek
Szef MON Mariusz Błaszczak poinformował, że "wszystko wskazuje na to, że będzie kontynuował misję w resorcie". - Przez te prawie dwa lata stworzyłem bardzo silne fundamenty do modernizacji Wojska Polskiego - powiedział.
W obozie Zjednoczonej Prawicy trwają ustalenia dotyczące kształtu nowego układu rządowego i politycznego, który wyłania się po wyborach.

Miniony tydzień to seria rozmów na najwyższym szczeblu na Nowogrodzkiej. Budujący się z informacji "Rzeczpospolitej" obraz to bardziej ewolucja niż rewolucja.

Na stanowisku prawdopodobnie pozostanie minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak. Powiedział, że kontynuacja misji w MON bardzo go cieszy. - Przez te prawie dwa lata stworzyłem bardzo silne fundamenty do modernizacji Wojska Polskiego - ocenił.

Błaszczak liczy również na to, że prezydentem pozostanie Andrzej Duda, który jest zwierzchnikiem sił zbrojnych.

- W związku z tym, że uważamy, iż dobra zmiana powinna trwać, jesteśmy przygotowani na to, żeby realizować program, zobowiązania podjęte w kampanii wyborczej, przystępujemy niezwłocznie do działań związanych z promocją naszego kandydata - powiedział.

Zdaniem Błaszczaka Duda "udowodnił, że jest bardzo aktywnym politykiem".

Źródło: Polskie Radio
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA