fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Rząd PiS

Piotr Gliński: Schetyna powinien zmienić ludzi od propagandy

Fotorzepa, Marian Zubrzycki
Wicepremier Piotr Gliński uważa, że Grzegorz Schetyna powinien znaleźć program, jeśli szuka sposobu na pokonanie Prawa i Sprawiedliwości.

Pomysł na pokonanie PiS? Uważam, że ten pomysł jest. Tylko trzeba go dobrze znaleźć i wiedzieć, z kim go szukać. Znajdziemy go wspólnie, bo uważam, że to jest najważniejsze, żeby wiedzieć, z kim go szukać i z kim można zrobić to skutecznie - mówił Grzegorz Schetyna, komentują wyniki wyborów do europarlamentu.

- Musi być dobry pomysł polityczny, musi być mobilizacja wyborców Koalicji Europejskiej jeszcze większa, dużo większa niż teraz, jak przy wyborach samorządowych - powiedział lider PO.

Na słowa Schetyny odpowiedział wicepremier Piotr Gliński. "Pan Schetyna podobno szuka sposobu jak pokonać PiS. Skromna rada. Serio. Najpierw warto przeprosić tych wszystkich ludzi (tak z 6 mln), których Pan i Pana akolici obrażali codziennie przez ostatnie 4 lata" - napisał.

"Po drugie, warto zmienić ludzi od propagandy i tzw. mocodawców, z kraju i zagranicy. I trzeba przeprosić za „ulicę i zagranicę”. Rozhuśtane emocje (a wręcz po prostu nienawiść) niszczą demokracje! A donoszenie na Polskę nie wymaga komentarza" - dodał minister kultury.

"Wreszcie, warto pożegnać karierowiczów i cyników, a zanim zacznie Pan szukać sposobu pokonania PiSu, najpierw radzę znaleźć po prostu program: co i jak państwo polskie powinno realizować dla ludzi. Proste" - kończy swój wpis na Twitterze.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA