fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Rząd PiS

Kierowca Brudzińskiego zatrzymany. 500 zł na fundację

Fotorzepa, Robert Gardziński
Minister Joachim Brudziński przekaże 500 zł na fundację wspierającą osoby poszkodowane w wypadkach samochodowych. To reakcja na przekroczenie prędkości przez kierowcę rządowej limuzyny.

Samochód Służby Ochrony Państwa, wiozący szefa MSWiA, został zatrzymany przez policję. Kierowca przekroczył dozwoloną prędkość o 48 km na godzinę.

Kierowca ministra otrzymał za to wykroczenie wyłącznie pouczenie. "Komendant Powiatowy Policji w Kluczborku może być dumny ze swoich funkcjonariuszy" - skomentował całe zdarzenie Joachim Brudziński.

"Wiele uwag krytycznych(słusznie) pod moim adresem za przekroczenie prędkości przez mojego kierowcę. Przyjmuje te uwagi ze wstydem i pokorą, licząc,że Ci wszyscy którzy je stawiają nigdy w życiu prędkości na drodze nie przekroczyli i nie przekroczą" - przekazał kolejnym wpisie minister.

Brudziński dodał również, że w związku z zachowaniem swojego kierowcy, przekaże 500 zł na fundację "Nadzieja", która wspiera osoby poszkodowane w wypadkach drogowych.

"Zamykając temat dzisiejszej wpadki z przekroczeniem prędkości przez mojego kierowcę, chciałbym poinformować,że jutro wpłacę 500 zł na . Obiecuje również,że z większą uwagę będę zwracał na to z jaką prędkością poruszają się moi kierowcy w trakcie jazdy" - napisał.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA