fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Rynek zdrowia

Eksperci chwalą nowego ministra zdrowia

Wikimedia Commons, Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0 International license, fot. Horenst1
- To jest doskonały fachowiec - uważa prof. Krzysztof Simon. - Nowy minister zdrowia zna słabe i mocne strony systemu, może zacząć działać - mówi ekspert z zakresu profilaktyki i terapii zakażeń Paweł Grzesiowski.

Ten wybór komentowali dziś dla portalu Wirtualnej Polski, abczdrowie.pl, prof. Krzysztof Simon,  ordynator Kliniki Chorób Zakaźnych i Hepatologii UM we Wrocławiu, oraz ekspert z zakresu profilaktyki i terapii zakażeń Paweł Grzesiowski.

Prof. Simon uważa, że skoro Niedzielski, doskonały fachowiec,  poradził sobie na stanowisku szefa NFZ, wyprowadzając tę instytucje na prostą, poradzi sobie także w ministerstwie.

- Można przypuszczać, że i tu będzie dobrym zarządcą, a przypominam, że czeka nas trudny czas, bo epidemia nie ustępuje, a zaraz będziemy mieć jeszcze sezonową grypę - mówił prof. Simon.

Podobnego zdania jest immunolog dr Paweł Grzesiowski.

"Podtrzymuję, nowy Minister Zdrowia jest osobą bardzo zaangażowaną w walkę z pandemią, nie potrzebuje czasu na zapoznanie się z aktualną sytuacją, zna słabe i mocne strony systemu, może zacząć działać" - napisał Grzesiowski na Twitterze.

Źródło: abczdrowie.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA