Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 20.01.2020 08:10 Publikacja: 20.01.2020 08:03
Foto: stock.adobe.com
Ok. godz. 11.30 czasu lokalnego policja otrzymała wezwanie w związku ze strzelaniną przy Noland Road w południowej części Kansas City (Missouri).
Jak podają lokalne media, sprawca otworzył ogień do ludzi czekających w kolejce przed klubem nocnym, w którym odbywała się impreza z okazji zdobycia przez drużynę Kansas City Chiefs mistrzostwa AFC, ligi futbolu amerykańskiego. Wszystkie bilety zostały sprzedane.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Tyler Robinson podejrzany o zabójstwo w Stanach Zjednoczonych prawicowego aktywisty Charliego Kirka napisał prze...
Mężczyzna podejrzany o dokonanie zamachu na konserwatywnego aktywistę Charliego Kirka, Tyler Robinson, nie współ...
- Myślę, że z dużym prawdopodobieństwem, mamy go już w areszcie - powiedział prezydent Stanów Zjednoczonych Dona...
Amerykańscy śledczy opublikowali zdjęcia i film przedstawiające osobę podejrzaną o zabójstwo konserwatywnego akt...
Przemoc i mordowanie są tragicznymi konsekwencjami demonizowania tych, z którymi się nie zgadzacie – powiedział...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas