fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Media i internet

SkyCash przekroczył 2 mln pobrań

Materiały prasowe.
SkyCash, polska platforma płatności i usług mobilnych, przekroczyła już 2 miliony pobrań aplikacji ze sklepu Google Play.

Właśnie posiadacze telefonów z systemem Androidem stanowią najliczniejszą grupę użytkowników aplikacji (na kolejnych miejscach plasują się osoby korzystające z iPhone'ów oraz telefonów z Windows Phone).

SkyCash odnotował pierwszy milion pobrań aplikacji pod koniec grudnia 2014 r. Wynik został podwojony już dziewięć miesięcy później. Aplikacja pozwala m.in. na szybki zakup online biletów komunikacji miejskiej w 32 miastach a także płatności za parkowanie w 35 aglomeracjach w Polsce. Od grudnia 2014 r. SkyCash obsługuje też sprzedaż mobilną biletów PKP Intercity. Ponadto pozwala na zakup biletów do kina, wypłatę gotówki w bankomacie bez użycia karty oraz natychmiastowe przelewy pomiędzy użytkownikami czy płatność za domowe rachunki.

- Oferujemy cały ekosystem płatności przez komórkę, które wpisują się w praktyczne potrzeby użytkowników smartfonów - mówi Tomasz Krajewski, prezes SkyCash. Jak podkreśla świadomość tego, jak nowoczesne technologie mogą ułatwić codzienne życie, jest coraz większa. - W naturalny sposób wpływa to na wzrost popularności SkyCash - tłumaczy.

Najpopularniejszą usługą SkyCash są e-płatności za parkowanie i zakup biletów komunikacji miejskiej.

Źródło: ekonomia.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA