fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Koronawirus SARS-CoV-2

Cezary Pazura ambasadorem kampanii #SzczepimySię

Cezary Pazura
Instagram/czarekpazura
Cezary Pazura będzie jedna z twarzy rządowej kampanii #SzczepimySię. Jak informuje KPRM Pazura będzie zachęcał do sczepień w radiowych spotach emitowanych od początku stycznia. To część szerokiej kampanii, obejmującej też m.in. outdoor. Rząd uruchomił też specjalna infolinię.

– Warto się szczepić przeciw COVID-19 dla siebie i innych. Niedługo usłyszycie mnie w kampanii #SzczepimySię –  to wiadomość opublikowana przez Pazurę na Instagramie. Towarzyszyło jej zdjęcie artysty nagrywającego spot radiowy. KPRM chce, by postacie takie jak Pazura - znany aktor - zachęcały i przekonywały do szczepień, wskazując też sprawdzone informacje.

Rząd rozpoczyna szeroką kampanię informacyjną. Jak informuje KPRM, 29 grudnia wystartował jeden z jej etapów. "W przestrzeni radiowej można usłyszeć spoty czytane przez profesjonalnych lektorów, które były inspirowane kampanią telewizyjną z udziałem aktorów – ojca i syna, Stanisława i Mateusza Banasiuków" - informuje Centrum Informacyjne rządu.

Kampania informacyjna dotycząca Narodowego Programu Szczepień to też kilkaset billboardów w całej Polsce, komunikacja cyfrowa (ekrany LED) oraz strona internetowa gov.pl/szczepimysie i infolinia działająca pod numerem 989.

Źródło: Materiały prasowe
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA