fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Handel

IKEA sprzedaje zabawki zaprojektowane przez Natalię z Polski

IKEA
Zabawka zaprojektowana przez ośmiolatkę z Warszawy będzie sprzedawana w sklepach IKEA na całym świecie. Natalia narysowała swojego wymarzonego pluszaka i wygrała konkurs.

W 2017 roku IKEA po raz czwarty zorganizowała konkurs rysunkowy dla dzieci z całego świata, zachęcając je do narysowania pluszaka swoich marzeń. Jedną z laureatek jest 8-letnia Natalia z Warszawy. Konkurs jest elementem kampanii społecznej IKEA „Zabawa to poważna sprawa".

Na konkurs napłynęło w sumie 87 tys. prac z całego świata, w tym także maskotka narysowana przez Natalię z Polski. Ośmiolatka z Warszawy znalazła się w gronie pięciu osób, których prace zostały przekształcone w zabawki. Jej uśmiechnięta foka ukrywająca w kieszeni małą rybkę okazała się jedną z najbardziej urzekających prac konkursu.

Poza projektem Natalii komisja konkursowa wybrała prace najmłodszych projektantów z Chin, Korei Południowej, Islandii i Szwecji.

Limitowana seria zabawek SAGOSKATT, na która składają się: uśmiechnięta foka, różowy jednorożec, radosny potwór, kolorowa ryba oraz przyjazny zielony zwierzak - już trafiła do sklepów szwedzkiej sieci.

W 2016 roku jednym z laureatów konkursu został 9-letni Hubert z Białegostoku, którego uśmiechnięty pająk też znalazł się w gronie 5 najlepszych prac i trafił do sklepów szwedzkiej sieci na całym świecie.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA