fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Finanse

Rynek płatności bezgotówkowych przeżywa wyjątkowy rozkwit

materiały prasowe
Patronat „Rzeczpospolitej”: Nowoczesne usługi płatnicze stały się dla konsumentów i sprzedawców produktem pierwszej potrzeby.

Pandemia wzmocniła te potrzeby, zwracając uwagę na bezpieczeństwo bezgotówkowych instrumentów płatniczych.

Od ośmiu lat przedstawiciele wszystkich najważniejszych interesariuszy rynku płatniczego spotykają się na wyjątkowym wydarzeniu – Cashless Congress to święto branży, jedyne spotkanie w pełni dotyczące płatności bezgotówkowych. Wydawcy, agenci rozliczeniowi, dostawcy terminali płatniczych i technologii, organizacje płatnicze i administracja publiczna, środowisko naukowe i instytucje nadzoru – wszyscy w jednym miejscu mają szansę na wymianę poglądów i spotkanie najważniejszych osób z branży.

Cashless Congress 2020 odbywa się w tym roku wyjątkowo we wrześniu. Tradycyjny termin marcowy nie mógł zostać dotrzymany przez pandemię. Ale jednocześnie zmiana terminu pozwoliła na włączenie do tematyki Kongresu zmian, jakie spowodował COVID19 wśród konsumentów i detalistów.

VIII Cashless Congress to szczególne wydarzenie – wyjątkowi prelegenci i paneliści z Polski i z Europy, najbardziej aktualne tematy, możliwość aktywnego włączenia się uczestników. Tegoroczny Kongres odbędzie się w formule hybrydowej – w salach hotelu Intercontinental i on-line poprzez nowoczesne rozwiązania wideokonferencyjne. Równolegle dyskusje i prezentacje prowadzone będą na głównej scenie Kongresu oraz na PayTech Arenie we foyer. Ponad 70 prelegentów i panelistów, kilkanaście wyjątkowych paneli już 15 i 16 września w hotelu Intercontinental na Cashless Congress 2020.

Ważnym punktem programu każdego Cashless Congress jest ogłoszenie wyników konkursu dla czołowych przedstawicieli branży – eDukata. W tym roku nagrody przyznane zostały w marcu, na wrześniowym Kongresie dokonany zostanie wybór najlepszych start-up'ów w dwóch kategoriach – nagrody Kapituły i nagrody uczestników Kongresu.

Do zobaczenia na VIII Cashless Congress.

- „Rzeczpospolita” jest patronem medialnym wydarzenia

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA