Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 23.11.2020 11:57 Publikacja: 23.11.2020 09:05
Foto: AFP
Kancelaria izraelskiego premiera, ani ambasada USA w Jerozolimie jak dotąd nie skomentowały tych doniesień. Tymczasem Arabia Saudyjska zdementowała, jakoby doszło do spotkania saudyjskiego następcy tronu z premierem Izraela.
Avi Scharf, dziennikarz izraelskiego dziennika "Haaretz" opublikował dane dotyczące ruchu lotniczego, z których wynika, że samolot komercyjny odbył w niedzielę krótki lot z Tel Awiwu (administracyjna stolica Izraela) do Neomu, na wybrzeżu Morza Czerwonego, w Arabii Saudyjskiej.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
To może być jeden z najbardziej nietypowych wieżowców w Warszawie. Ma powstać na wąskiej działce przy ul. Twarde...
Dzięki współpracy ratusza z inwestorami będą mogły powstawać szkoły, przedszkola, drogi czy tereny zielone – na...
Tylko 8 z 60 radnych Warszawy udostępnia wyborcom swój numer telefonu. Z pozostałymi trzeba się kontaktować prze...
W Lesznowoli, pod Warszawą, funkcjonuje Strzeżony Ośrodek dla Cudzoziemców. W placówce żyje 170 mężczyzn, do dys...
Lotnisko Chopina w Warszawie bije kolejne rekordy liczby obsłużonych pasażerów. Warszawski port dynamicznie rośn...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas