Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 04.08.2020 14:06 Publikacja: 04.08.2020 12:22
Foto: Fotorzepa, Jakub Czermiński
Główny inspektor sanitarny w rozmowie z RMF FM mówił o zasadach bezpieczeństwa, jakie będą obowiązywać podczas zaprzysiężenia prezydenta Andrzeja Dudy w Sejmie.
- Myślę, że prezydent podczas zaprzysiężenia maseczki nie powinien mieć, dlatego że pewnie będzie przemawiał. Będzie musiał także złożyć przysięgę i raczej ta maseczka by w istotny sposób przeszkadzała - powiedział Jarosław Pinkas.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Wołodymyr Zełenski mówi, że wojna mogłab...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę.
Gośćmi trzeciego odcinka najnowszego podcastu „Rzecz o geopolityce” byli Bogusław Chrabota, redaktor naczelny gr...
Polski bank z wyróżnieniem w kategorii Metaverse. Międzynarodowe jury doceniło innowacyjną kampanię Pekao dla młodych klientów.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Przed ukraińskim sądem stanie 21-letni j...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas