Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 27.08.2020 14:12 Publikacja: 27.08.2020 13:31
Foto: AFP
W czwartek Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że badania potwierdziły obecność SARS-CoV-2 u kolejnych 887 osób. To trzeci najwyższy dobowy wzrost liczby zakażeń od 4 marca, gdy w Polsce stwierdzono pierwszy przypadek nowego koronawirusa. Rekord dziennej liczby zakażeń padł 21 sierpnia, gdy próbki pobrane od 903 osób dały wynik dodatni. Następnego dnia przypadków było 900.
Przyspieszenie epidemii można zaobserwować na podstawie danych z dłuższego okresu. W ciągu ostatnich 30 dni, w okresie od 29 lipca do 27 sierpnia, koronawirusa wykryto w Polsce u 20 785 osób.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Wołodymyr Zełenski podsumował swój udzia...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W nocy z 16 na 17 czerwca doszło do duże...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Wołodymyr Zełenski mówi, że wojna mogłab...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę.
Polski bank z wyróżnieniem w kategorii Metaverse. Międzynarodowe jury doceniło innowacyjną kampanię Pekao dla młodych klientów.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas