Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 20.03.2020 19:20 Publikacja: 19.03.2020 23:01
Foto: Fotorzepa/ Jakub Mikulski
W sumie w Polsce zanotowano już 425 przypadków zakażenia koronawirusem, w tym pięć osób zmarło - podało Ministerstwo. We wtorek łącznie potwierdzono 58 nowych przypadków. Resort zaznaczył, że przyczyną śmierci 27-letniej kobiety w Łańcucie, o której informowano w piątek rano, nie był koronawirus, dlatego nie będzie ona uwzględniana w statystykach.
Nowe potwierdzone przypadki dotyczą 9 osób z województwa łódzkiego, 3 z woj. śląskiego oraz po jednej z Warmii i Mazur oraz Małopolski.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W Rosji i na Białorusi zakończyły się ćw...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Ołha Stefaniszyna rozpoczęła swoją misję...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Rosjanie informują o atakach na ukraińsk...
Donald Trump ogłosił, że USA nałożą twarde sankcje na Rosję tylko wtedy, gdy wszystkie państwa NATO przestaną ku...
NATO ogłosiło rozpoczęcie operacji „Wschodni Strażnik” (ang. „Eastern Sentry”), której celem jest wzmocnienie ob...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas