Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 13.01.2018 11:53 Publikacja: 13.01.2018 09:00
Foto: AdobeStock
Do tej pory gminy nie były zobowiązane do brania odpowiedzialności za osoby niemogące sobie dać rady z obsesją grania na pieniądze. W kraju istnieje forma pomocy samemu sobie, ale tylko w miastach, w których funkcjonują zrzeszenia wolontariuszy. Od 2002 r. wsparcie oferuje też klinika leczenia uzależnień od gier w Linkoping. Są też wspólnoty Anonimowych Graczy, którzy sami siebie zdiagnozowali jako uzależnienionych od hazardu i realizują 12-stopniowy program za przykładem Anonimowych Alkoholików.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie opublikował stanowisko w sprawie nowych przepisów dotyczących egz...
Sędzia Trybunału Konstytucyjnego Krystyna Pawłowicz została przeniesiona na swój wniosek w stan spoczynku. Powod...
Trybunał Konstytucyjny orzekł w czwartek, że rozporządzenie ministra edukacji - od najbliższego września ogranic...
Rada Ministrów przyjęła projekt przepisów, które mają znacznie ułatwić i przyśpieszyć proces ujawniania prawa wł...
Od wtorku 1 lipca w aplikacji mObywatel można złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego, zgłosić utratę lub usz...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas