Reklama

Tomasz Krzyżak: Jarosławie nie bądź niedowiarkiem

Bracia moi mili! Ledwo zaczęliśmy rok 2018, a już dotarliśmy do najważniejszego święta, gdy śmierć została pokonana przez życie. Wydarzenia sprzed ponad dwóch tysięcy lat poprzedziło wprawdzie niewyobrażalne cierpienie, ale triumf zaiste jest wielki. Winniśmy się z tego cieszyć i dziękować. I do tego wszystkich Was gorąco zachęcam.

Publikacja: 30.03.2018 16:00

Tomasz Krzyżak: Jarosławie nie bądź niedowiarkiem

Foto: Fotorzepa, Robert Gardziński

Czas, w którym się znaleźliśmy, skłania do zadumy i refleksji. To dobry moment na to, by dokonać pewnych podsumowań, a także, by złożyć sobie życzenia.

Zacznę od Andrzeja z Pałacu. Mój Drogi, odpowiedzialność, jaka została złożona na Twe barki, jest wielka. Swoje miejsce w historii już masz, ale przecież nie chodzi tylko o to, by pisali o Tobie w podręcznikach. Choć jesteś młody, musisz udowodnić, że jesteś ojcem narodu. Całego – nie tylko jego części. Do tego potrzeba odwagi. I tej Ci z całego serca życzę.

RP.PL i The New York Times

Kup roczną subskrypcję RP.PL i ciesz się dostępem do The New York Times!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do: News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL — rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Plus Minus
Czarnobyl 25 lat po katastrofie
Plus Minus
„Urodziny”: Ktoś tu oszukuje
Plus Minus
„Call of Duty: Black Ops 7”: Strzelanina z ładną grafiką
Plus Minus
„Przestawianie zwrotnicy. Jak politycy bawią się koleją”: Polityczny rozkład jazdy
Materiał Promocyjny
Startupy poszukiwane — dołącz do Platform startowych w Polsce Wschodniej i zyskaj nowe możliwości!
Materiał Promocyjny
Nadciąga wielka zmiana dla branży tekstylnej. Dla rynku to też szansa
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama