Reklama

Adam Szłapka: Jest jeszcze miejsce na Nowoczesną

Wiele osób chciało pracować na umowach krótkookresowych, bo wolałbym nie nazywać ich śmieciowymi. Tam, gdzie jest to możliwe, pozwólmy wybierać formy zatrudnienia - mówi Adam Szłapka, nowy przewodniczący Nowoczesnej.

Aktualizacja: 30.11.2019 19:47 Publikacja: 29.11.2019 10:00

Adam Szłapka: Jest jeszcze miejsce na Nowoczesną

Foto: Fotorzepa, Darek Golik

Plus Minus: Przejmuje pan masę upadłościową po Nowoczesnej?

Nie, Nowoczesna działa, jest aktywna w Sejmie i w samorządzie. To prawda, że od dwóch lat opieramy się głównie na energii ludzi. To jest nasz podstawowy zasób. Tego zaangażowania jest ciągle sporo. Nasi członkowie i sympatycy wierzą, że idee i wartości, które nas połączyły, są ważne. Nowoczesna odegra jeszcze ważną rolę w życiu politycznym.

Pozostało jeszcze 97% artykułu

RP.PL z NYT — Pierwszy wybór w nowym roku

Roczna subskrypcja RP.PL z dostępem do The New York Times!

Kliknij i sprawdź warunki!

Korzyści:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do: News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL — rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją tekstów magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Plus Minus
„Echo wydarzeń”: Spojrzenie w przeszłość
Plus Minus
„Podpalacz”: Warszawa w ogniu
Plus Minus
„Polska Rzeczpospolita Leśna , czyli jak Lasy Państwowe stały się z państwem w państwie”: Leśny problem
Plus Minus
„Święta Barbora”: Zło bez klucza
Materiał Promocyjny
Technologie, które dziś zmieniają biznes
Plus Minus
Gość „Plusa Minusa” poleca. Adam Przechrzta: Konieczny kontakt z mistrzami słowa
Materiał Promocyjny
Lojalność, która naprawdę się opłaca. Skorzystaj z Circle K extra
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama