Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 06.02.2019 21:00 Publikacja: 06.02.2019 21:00
Foto: Adobe Stock
Jest to jednak poważne uproszczenie. Populiści też dzielą się na populistów-oszołomów i populistów poważnych, godnych respektu, starannie przygotowujących swoje plany i zapewniających ich solidne finansowanie. Zdrowe finansowanie nie polega na szybkim uruchomieniu maszyn drukarskich, pokryciu wydatków dodrukowanym pieniądzem i wywołaniu w krótkim czasie hiperinflacji. Tylko wariat zdobywa władzę po to, by ją po kilku miesiącach oddać na fali niezadowolenia spowodowanego gospodarczym załamaniem.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Bez międzypartyjnego konsensu politycznego, obejmującego rozpisany na 2-3 kadencje plan redukcji wydatków i podw...
Nie ma wątpliwości, że w ciągu najbliższych lat dług publiczny Polski przekroczy dozwolony poziom 60 procent PKB.
W ubiegłym roku byliśmy jeszcze na końcówce „hype’u”: media, biznes, eksperci i futurolodzy byli pewni, że jeste...
Kawa na giełdach światowych cały czas drożeje. Końca tego rajdu w górę nie widać. Polacy odczuwają go szczególni...
Infrastruktura transportowa, cyfrowa i energetyczna tworzy dziś fundament trwałej i odpornej gospodarki, która p...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas