Reklama

ZUS edukuje – nie szarżuje

Przygotowujemy naszą organizację na to, aby każdy klient zainteresowany kwestią przeznaczenia swoich środków w OFE mógł u naszych doradców emerytalnych zasięgnąć informacji o zasadach dokonywania.

Aktualizacja: 24.05.2019 20:00 Publikacja: 24.05.2019 19:52

ZUS edukuje – nie szarżuje

Foto: Fotolia.com

Ustawową rolą Zakładu Ubezpieczeń Społecznych poza poborem składek i wypłatą świadczeń jest także edukacja. Wsparcie informacyjne i edukacyjne, jakie Zakład przygotowuje dla swoich klientów w związku z przyszłą decyzją co do przeznaczenia środków z OFE, nie oznacza wchodzenia w jakikolwiek spór – czy to z rynkami, czy też z rządem wyboru – pisze rzecznik ZUS w odpowiedzi na komentarz Piotra Skwirowskiego „Szarża ZUS przeciw premierowi?” („Rzeczpospolita”, 23 maja 2019 r.)

Pozostało jeszcze 89% artykułu

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Reklama
Opinie Ekonomiczne
Andrzej Voigt: Niestabilność polityczna na świecie zwiększa znaczenie kryptowalut
Opinie Ekonomiczne
André Mierzwa: Jak Francja leczy swoją służbę zdrowia
Opinie Ekonomiczne
Witold M. Orłowski: Zwycięstwo na punkty
Opinie Ekonomiczne
Marek Kutarba: Czołgi K2: sukces po długich negocjacjach?
Opinie Ekonomiczne
Kolejnej szansy nie będzie. Jak Polska przespała prezydencję w Unii
Materiał Promocyjny
Nie tylko okna. VELUX Polska inwestuje w ludzi, wspólnotę i przyszłość
Reklama
Reklama