Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 12.08.2019 21:00 Publikacja: 12.08.2019 21:00
Foto: materiały prasowe
Wygoda jest jedną z najczęściej przytaczanych zalet zakupów w internecie. Klient nie musi się ruszać z własnej kanapy, a na ekranie komputera lub smartfona ma właściwie nieograniczoną ofertę towarów z całego świata.
Czytaj także: Alibaba, eBay czy Amazon? Nowe okno na świat polskich firm
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Nie ma wątpliwości, że w ciągu najbliższych lat dług publiczny Polski przekroczy dozwolony poziom 60 procent PKB.
W ubiegłym roku byliśmy jeszcze na końcówce „hype’u”: media, biznes, eksperci i futurolodzy byli pewni, że jeste...
Kawa na giełdach światowych cały czas drożeje. Końca tego rajdu w górę nie widać. Polacy odczuwają go szczególni...
Infrastruktura transportowa, cyfrowa i energetyczna tworzy dziś fundament trwałej i odpornej gospodarki, która p...
Rząd chwali się rekordowymi nakładami na ochronę zdrowia, większymi nawet niż na zbrojenia. Tyle że mimo dosypyw...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas