Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 29.09.2021 07:12 Publikacja: 29.09.2021 05:44
Foto: PAP/EPA
Przed tygodniem brytyjskie władze informowały o 31 564 zakażeniach i 203 zgonach chorych na COVID-19.
Jednocześnie, jak informują brytyjskie władze, liczba osób zaszczepionych co najmniej jedną dawką szczepionki na COVID-19 wzrosła o 24 919 - do poziomu 48 756 726 (89,7 proc. osób w wieku powyżej 16 lat).
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Ministerstwo Zdrowia rozstrzygnęło konkurs na cyfryzację ochrony zdrowia w ramach KPO. Ale pieniądze dostanie ni...
Budżet państwa będzie musiał dołożyć do kasy NFZ-u ok. 2,7 mld zł na pokrycie dodatkowych należności wobec podmi...
Otyłość przyczynia się do ponad 200 schorzeń, powoduje też przedwczesne zgony. Aby temu przeciwdziałać, potrzebn...
Przyjęcie pierwszego etapu reformy szpitali i wdrożenie „Mojego zdrowia” to niektóre z efektów pracy Departament...
Ze składkami na ubezpieczenia społeczne za pracowników zalega 512 szpitali. Łączna kwota należności wynosi 1 mld...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas