> [b]Dom Development[/b] ma w ofercie w Warszawie ponad 700 mieszkań kwalifikujących się do programu dopłat. W niektórych inwestycjach spółki, takich jak Derby 9, Derby 11, Derby 20 na Białołęce, wszystkie lokale mogą zostać objęte wsparciem.

> [b]J.W. Construction[/b] deklaruje, że w każdej inwestycji spółki klient może znaleźć ofertę mieszkania z rządową dopłatą. W sumie firma oferuje ponad tysiąc lokali w cenie do 8 tys. zł za mkw.

> [b]Budimex Nieruchomości[/b] podaje, że lokale kwalifikujące się do programu można znaleźć na czterech warszawskich osiedlach: Kocjana, Olbrachta II, Idzikowskiego i Berberysowe Ogrody. Deweloper nie chce jednak zdradzić, jak duża jest to pula.

> [b]Polnord[/b] w najnowszym projekcie Dobry Dom w Wilanowie na 153 mieszkania w całym budynku, 90 lokali oferuje w programie „Rodzina na swoim”.

> [b]Pirelli Pekao Real Estat[/b]e właśnie rozpoczęła sprzedaż w projekcie Młoda Praga, gdzie ponad połowa z 431 mieszkań może być objęta programem dopłat. Są to kawalerki oraz lokale dwu- i trzypokojowe.