Aktualizacja: 16.12.2015 11:16 Publikacja: 16.12.2015 11:06
Fundusz Mieszkań na Wynajem ma w ofercie umeblowane lokale
Foto: BGK/jakusiebie.pl
- Mija rok od przedstawienia pierwszej oferty w Poznaniu przez Fundusz Mieszkań na Wynajem. Kolejne kupione budynki - w Piasecznie i Gdańsku - oraz zapowiedzi inwestycji w Katowicach, Krakowie, we Wrocławiu i w Warszawie uzupełniły ofertę Funduszu Mieszkań na wynajem - mówi Justyna Kwiek, dyrektor ds. komunikacji w spółce BGK Nieruchomości.
Podaje, że fundusz planuje zamknąć 2015 rok liczbą 2,4 tys. mieszkań, z czego 380 zostało już oddanych do wynajmu, kolejne 1071 jest już zakontraktowanych, a 949 jest "w trakcie finalizacji decyzji inwestycyjnej".
Najwięksi gracze na rynku deweloperskim mają banki ziemi, które zapewnią ponad trzy – cztery lata budowania. Zap...
Usługa polega na dopasowaniu inwestycji klienta – lub zbudowaniu portfela od podstaw – do indywidualnej rekomendacji przygotowanej na podstawie jego z celów, sytuacji finansowej, wiedzy o rynku, doświadczenia, podejścia do ryzyka i tolerancji ewentualnych strat.
Vendo Park przy ulicy Sikorskiego w Grudziądzu zaoferuje niemal 6 tys. mkw. powierzchni najmu. Otwarcie obiektu...
Nabywcy lokali mogą dochodzić od dewelopera roszczeń z tytułu wad nieruchomości wspólnej. Wspólnota mieszkaniowa...
W kwietniu zmniejszył się wybór lokali na wynajem. Jak to wpłynęło na stawki? Sytuację na rynku najmu mieszkań a...
Phishing, ataki DDoS i złośliwe oprogramowanie to stali bywalcy raportów dotyczących zagrożeń w sieci. Od lat są najczęściej wykorzystywanymi przez cyberprzestępców metodami, ale to nie znaczy, że sposób ich działania się nie zmienia.
W maju mocno wzrosła średnia liczba rezerwowanych dziennie nowych mieszkań. To niekoniecznie musi się przełożyć...
Gdzie zdobyć wiedzę, która pomoże w zdobyciu patentu motorowodnego?
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas