Osiedle z zielonymi dachami jest certyfikowane w ekologicznym systemie BREEAM. Ma też certyfikat Obiekt bez barier. Za projekt inwestycji odpowiada pracownia architektoniczna HRA Architekci. Deweloperem jest spółka mieszkaniowa Skanska.

W czwartym etapie deweloper zaplanował 140 mieszkań o powierzchni od 26 do 108 mkw. Powstaną też dwa lokale usługowe.

- To już czwarty etap naszego osiedla. Mocną stroną Holm House jest sama lokalizacja, ale właściciele mieszkań doceniają również nowoczesną architekturę – mówi cytowana w komunikacie Agnieszka Karwala ze spółki mieszkaniowej Skanska.

- Mieszkania, które powstaną w nowym etapie inwestycji będą wyposażone w nawiewniki antysmogowe ze specjalnymi filtrami, które wpłyną na jakość powietrza wewnątrz lokali, ograniczając przedostawanie się do nich alergenów – mówią przedstawiciele dewelopera.  - Przy budynku Holm House 4 pojawią się także stojaki rowerowe, a w garażu wieszaki dla rowerów. Skanska przewidziała też pomieszczenie do odbioru przesyłek kurierskich.

Projekt inwestycji zakłada pokrycie dachów zielenią, która zimą będzie zapobiegać utratom ciepła z budynku, a latem będzie go chronić przed nadmiernym nagrzewaniem.