Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 13.02.2015 08:39 Publikacja: 13.02.2015 08:38
Foto: Fotorzepa/Jakub Ostałowski
Tak wynika z analiz firmy Home Broker w oparciu o dane GUS i portalu nieruchomości Domiporta.pl. – Okazuje się, że na sprzedaż w Warszawie jest wystawione co dziesiąte mieszkanie – podaje Marcin Krasoń, analityk Home Brokera. – W Wilanowie na nabywców czeka 23 proc. lokali. W Rembertowie i Wawrze swoje mieszkania chce sprzedać po ok. 4 proc. właścicieli.
– Najwięcej lokali do wzięcia ma Mokotów. Z szacunków wynika, że w tej dzielnicy jest ok. 127 tys. mieszkań, z czego na sprzedaż jest wystawionych ok. 14,3 tys., czyli 11,3 proc. – podaje Marcin Krasoń.
Zmagający się z zadłużeniem belgijski deweloper spłacił krytyczną serię obligacji. W lipcu i wrześniu zapadają o...
Klienci mają w czym wybierać. Rynek pierwotny oferuje mieszkania na różnym etapie zaawansowania budowy. Ceny nie...
Bezpośrednie inwestycje w nieruchomości komercyjne dostępne są dla wąskiego grona najzamożniejszych. Potrzeba in...
Wielka wielofunkcyjna inwestycja w Pruszczu ma szansę zmienić geografię metropolii gdańskiej – mówią Bartłomiej...
Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja – to trzy główne czynniki, które należy brać pod uwagę decydując się na inwestycję w mieszkanie – czy to z myślą o przechowaniu lub wzroście wartości, czy zwrocie z najmu.
W poniedziałek belgijska spółka matka musi wykupić obligacje za 80 mln euro. Miesiąc później zapada mała seria w...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas