Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 07.04.2015 07:36 Publikacja: 07.04.2015 07:36
W Lublinie Goodman buduje hale, które w sumie będą liczyć ok. 33,4 tys. mkw.
Foto: Materiały Inwestora
Wschodnia Polska w porównaniu z innymi regionami kraju nadal dysponuje niewielką ofertą powierzchni przemysłowo-magazynowej. Według wyliczeń firmy CBRE na koniec 2014 r. podaż hal na wschodzie wynosiła zaledwie ok. 130 tys. mkw. w stosunku do niemal 9 mln mkw. nowoczesnych obiektów w całej Polsce.
– Mimo że ten region w 2014 r. dysponował niewielką ofertą, przyszłe lata przyniosą zmiany. Nowe inwestycje o charakterze magazynowo-produkcyjnym zaczynają powstawać zwłaszcza na terenie Lublina i Rzeszowa – zapewnia Patrick Kurowski, dyrektor działu powierzchni magazynowych i przemysłowych w CBRE. – Południowy wschód Polski rozwija się coraz bardziej, szczególnie dzięki rozbudowie autostrady A4 – dodaje.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Pod koniec roku miliony właścicieli domów i mieszkań dostaną informację z gminy o wysokości podatku od nieruchom...
W Polsce powstaje 599,5 tys. mkw. powierzchni handlowej. Ponad połowa zasili najmniejsze miejscowości – wynika z...
Promocje często obejmują mieszkania na ukończonych osiedlach. Taniej bywa też na początku budowy. Większego ruc...
Kapitał wrócił na rynek nieruchomości logistyczno-przemysłowych. Czas na rozwój kolejnego segmentu: centrów danych.
W II kwartale Polacy kupili w Hiszpanii ok. 1 tys. mieszkań i domów, utrzymując poziom obserwowany od kilku kwar...
Wspiera edukację, lokalne społeczności oraz pracowników w ich trudnych życiowych momentach. Od 35 lat duński holding VKR – właściciel marek VELUX oraz spółek siostrzanych konsekwentnie pokazuje, że kapitał społeczny jest tak samo ważny jak kapitał finansowy.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas