Katowice: Courtyard by Marriott już otwarty

4-gwiazdkowy hotel otwiera podwoje w wieżowcu Altus, najwyższym katowickim budynku.

Aktualizacja: 21.12.2017 19:14 Publikacja: 21.12.2017 18:53

Hotel Courtyard by Marriott w Katowicach

Foto: materiały prasowe

- Obiekt przeszedł gruntowny remont i wzbogacił się o kilka nowych funkcji - m.in. panoramiczny skybar na najwyższym, 27 piętrze - opisują przedstawiciele krakowskiej pracowni architektonicznej Iliard Architecture & Project Management, odpowiedzialnej za zaprojektowanie wnętrz nowego hotelu. Courtyard by Marriott Katowice City Center oferuje 151 pokojów zlokalizowanych na piętrach od 19 do 26.

- Pokoje są wyposażone w 49-calowe telewizory, które bezprzewodowo łączą się ze smartfonami. Goście mają też do dyspozycji klub fitness, saunę, korty do squasha i całodobowy market, w którym można kupić napoje i przekąski. Jest też trzykondygnacyjny parking podziemny - opisują architekci.

Pozostało jeszcze 86% artykułu

Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Nieruchomości
Czeski inwestor MY Park na zakupach w Polsce
Nieruchomości
Na jakie mieszkania nas stać? Jaki jest wybór lokali na przeciętną kieszeń?
Nieruchomości
Katowice przyciągają coraz więcej firm z branży IT. Czym kusi miasto?
Nieruchomości
Ghelamco Group wykupiło obligacje. Duża ulga dla inwestorów
Materiał Promocyjny
Bank Pekao nagrodzony w konkursie The Drum Awards for Marketing EMEA za działania w Fortnite
Nieruchomości
Przedwiośnie w mieszkaniówce. Duża oferta i stabilizacja cen